Sporten en spelen
De hele dag vermaak
In de speeltuin is genoeg te beleven; een air trampoline, klimtoestellen, glijbanen, schommels en nog veel meer!
Wij bieden de hele dag heel veel sport- en speelplezier voor jong en oud. Terwijl ouders plaats nemen aan de bar of lekker in de zon op het terras, kunnen de kinderen zich vermaken.
Iedereen is welkom!
Sta je niet op ons park, maar kom je wel gezellig of spelen in de speeltuin of zwemmen in het zwembad? Dan dien je wel een consumptie af te nemen.
Het is niet toegestaan eigen eten en drinken te nuttigen in de speeltuin, bij het zwembad of op het terras.
Spelen
In de speeltuinen kunnen kinderen heerlijk spelen, je vindt hier:
- Grote air trampoline
- Glijbanen
- Klimtoestellen
- Schommels
- Een draaimolen
- Een wipwap
Het absolute hoogtepunt van de speeltuin is misschien wel de air trampoline. Hierop kunnen kinderen zich uren vermaken! Bij mooi weer is het heerlijk spelen met water en zand bij de waterspeelplaats.
De speeltuin is elke dag geopend tot 21.00 uur 's avonds.
Sporten
Ook voor de sportievelingen is er veel te beleven op het park:
- Volleybalveld
- Voetbalveld
- Pannakooi met basketbalnet